Stikla gravēšāna

Katram cilvēkam uz šīs planētas ir sava neatkārtojama vieta, kur viņam jājūtas tik labi kā nekur citur – tā ir viņa māja. Kādam tīk plašas telpas, kāds cits mīl nelielas, mājīgas istabas ar siltos toņos krāsotām sienām, bet vēl kāds audzē puķes vai visā dzīvoklī izvieto statuetes. Taču mums visiem kopīga ir vēlme izrotāt savu mitekli atbilstoši savai personiskajai gaumei un izjūtām.. Kādēļ gan jums nerīkoties tā, lai jūsu iekšējā pasaule rastu tiešu atspoguļojumu telpu interjerā? Kā to var izdarīt? Ļoti vienkārši. Mēs piedāvājam pievienot mājokļa interjeram oriģinālu rotājumu – stikla detaļas (piemēram, durvju iestiklojumu) ar tajās attēlotu… ko? Tas jums jāizlemj pašiem!

Kā top raksti stiklā

Kompānijai InAMORA vienīgajai Latvijā pieder iekārta, ar kuras palīdzību var veidot neparasti skaistus gravējumus stiklā. Iespējams, daudzi no jums būs vīlušies: „Mēs taču domājām, ka šādi gravējumi ir roku darbs. Tieši meistara roku darinājumam taču ir vislielākā vērtība!”

Taču paskatīsimies no citas puses. Kad meistars gravē stiklu ar rokām, rezultātā cilvēki iegūst neapšaubāmi smalku, meistarīgi paveiktu un skaistu darbu. Tā strādāja seno laiku meistari, taču darba process aizņēma daudz laika un šāds stikla darinājums maksāja ļoti ļoti dārgi, ko varēja atļauties tikai retais. Mūsdienās diezin vai kāds ir gatavs samaksāt meistaram viņa pusgada algu, lai rezultātā iegūtu savā īpašumā gravēta stikla gabaliņu. Taču mēs vēlamies, lai stikla mirdzošais skaistums rod vietu katrā mājā, kur mīl gaismu un spodrumu! Tieši tādēļ InAMORA iegādājās gravēšanas iekārtu, bet meistaru, kas ar to strādā, speciāli apmācīja pie Itālijas slavenajiem stikla meistariem – jo mums ir svarīgi, lai mūsu klienti saņemtu tikai pašu labāko un neparastāko.

Stikla gravesanas skice Kolibri
Gravēšanas skices piemērs – “Kolibri”

Viss sākas ar ideju, ar jūsu sapni un fantāzijas lidojumu. Kad esat gravēšanas meistaram pastāstījis savas vēlmes, viņš speciālā programmā AutoCad izveido skici, kuru nosūta klientam saskaņošanai. Kad pasūtītājs redz topošā zīmējuma kopējo veidolu, viņam jāizvēlas gravēšanas veids un platums (3,6,8,10 vai 12 mm).

Kad klients ir apstiprinājis skici un izvēlējies gravējuma detaļas, meistars sāk savu darbu. Atkarībā no vēlamā zīmējuma sarežģītības stikla detaļas veidošana var aizņemt no 10 minūtēm līdz vairākām stundām. Klients var gravēšanai izvēlēties jebkuru stiklu – caurspīdīgu, tonētu, dekoratīvu, matētu, jebkuru izmēru un biezumu no 3 līdz 12 mm.

Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm.

Paradīzes dārzs jūsu dzīvoklī

Pārvērtiet savu mitekli nelielā pasaku valstībā! Mūsdienu tehnoloģijas ar katru dienu piedāvā arvien vairāk un vairāk jaunu risinājumu un iespēju it visās sfērās. Tas attiecas arī uz interjeru. Izmantojiet pieredzējušu, profesionālu stikla gravieru meistarību un radiet savā mājoklī individualitāti! Jums vajag tikai iztēloties savas vēlmes, un tālāko paveiks meistars.

Kas jāzina, lai iegūtu oriģinālas stikla dekorācijas ar unikālu dizainu? Vispirms jāņem vērā, ka gravējumu parasti veido uz tām stikla virsmām, kuras caurstaro gaisma. Tas var būt durvju iestiklojums, dušas kabīnes stikla sienas, logi. Ar gravējumu var izrotāt arī spoguļa perimetru, un tas būs lieliski, tomēr visskaistāk zīmējumi izskatās tieši tad, kad gaisma uz tiem krīt no abām pusēm – tad visas šķautnes un skaldnes piedalās brīnumainā staru spēlē un zīmējums atdzīvojas. Taču viss, protams, ir atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm.

Otrkārt, jums droši vien radies jautājums – ko var uz stikla uzzīmēt. Atbilde – ko vien vēlaties! Gravēšanas iespējas var ietērpt vienā vārdā – fantāzija. Uz stikla virsmas var veidot jebkādus rakstus, tēlus, ainavas. Piemēram, kāds klients vēlējās, lai viņa dzīvoklī „lidinātos” eksotiski kolibri putniņi. Pateicoties mūsu meistara zelta rokām, klients ieguva fantastiski skaistus kolibri – kristāldzidrus putniņus uz matēta fona. Kādēļ gan jums neuzdāvināt savam bērnam zooparku uz viņa istabas durvīm?

Gravesana Kolibri
Gatava stikla fotogrāfija ar gravējumu pēc klienta skices

 

Radiet sev absolūtu harmoniju ar vietu, kurā dzīvojat, veidojot to kā savas iekšējās pasaules atspoguļojumu. Teiksiet, iekšējā pasaulē – tā ir lirika? Varbūt. Taču jums katrā ziņā būs patīkami, kad viesi staigās pa dzīvokli un aizrautu elpu jūsmos par nekur agrāk neredzētiem stiklā iegravētiem zīmējumiem. Jūs jutīsities lepni ne tikai par savu māju un tās oriģinālo interjeru, bet arī par sevi un savu talantu – tieši jūs taču to visu izdomājāt un izvēlējāties veidu, kā izrotāt un papildināt savu vismīļāko vietu uz šīs planētas.

 

Noformēt pasūtījumu un konsultēties ar mūsu tirdzniecības nodaļu var:

pa tālruņiem: +371 67 803 020,

+371 67 803 024,

pa e-pastu: info@inamora.lv

vai mūsu birojā.

 

Skice